Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 145 zł brutto
Jest to samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2004. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu (ze względu na niska cene - cena równa jednej diagnostyce w ASO) oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze. Nie wymaga komputera lub laptopa bo ma własny wyświetlacz. AUTOMAX380 posiada podświetlany wyświetlacz LCD na którym wyświetlają sie kody błędów oraz informacje o samochodzie. W zestawie znajduje sie wyczerpująca instrukcja obsługi w języku polskim.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 145 zł brutto
Jest to samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów grupy Volkswagena (AUDI / SEAT / SKODA / VW 1988 do 2004 roku) wposażonych w złącze OBD2 (do aut przed 1994 rokiem trzeba zastosować adapter OBD1 który mamy w ofercie). Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu (ze względu na niska cene - cena równa jednej diagnostyce w ASO) oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze. Nie wymaga komputera lub laptopa bo ma własny wyświetlacz. AUTOMAX280 posiada podświetlany wyświetlacz LCD na którym wyświetlają sie kody błędów oraz informacje o samochodzie. W zestawie znajduje sie wyczerpująca instrukcja obsługi w języku polskim.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 239 zł brutto
Skaner diagnostzcynz AUTOMAX BMW 1987-2003.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 190 zł brutto
Jest to samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów grupy Volkswagena (AUDI / SEAT / SKODA / VW 1988 do 2007 roku także z cyfrową linią CAN) wposażonych w złącze OBD2 (do aut przed 1994 rokiem trzeba zastosować adapter OBD1 który mamy w ofercie). Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu (ze względu na niska cene - cena równa jednej diagnostyce w ASO) oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze. Nie wymaga komputera lub laptopa bo ma własny wyświetlacz. AUTOMAX281 CAN posiada podświetlany wyświetlacz LCD na którym wyświetlają sie kody błędów oraz informacje o samochodzie. W zestawie znajduje sie wyczerpująca instrukcja obsługi w języku polskim.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 290 zł brutto
Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2004 (nie obsluguje aut po 2004 roku wyposażonych w linie CAN, mamy w ofercie wersje z CAN). Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze. W zestawie znajduje sie wyczerpująca instrukcja obsługi w języku polskim. AUTOMAX381 LIVE DATA posiada duży podświetlany wyświetlacz LCD na którym wyświetlają sie parametry samochodu oraz jego usterki. Posiada dodatkową funkcje wyswietlania parametrów bierzących (LIVE DATA)
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 390 zł brutto
Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2007 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze. W zestawie znajduje sie wyczerpująca instrukcja obsługi w języku polskim. AUTOMAX581 LIVE DATA posiada duży podświetlany wyświetlacz LCD na którym wyświetlają sie parametry samochodu oraz jego usterki. Posiada dodatkową funkcje wyswietlania parametrów bierzących (LIVE DATA)
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 190 zł brutto
Jest to samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2007 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu (ze względu na niska cene - cena równa jednej diagnostyce w ASO) oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze. Nie wymaga komputera lub laptopa bo ma własny wyświetlacz. AUTOMAX480 posiada podświetlany wyświetlacz LCD na którym wyświetlają sie kody błędów oraz informacje o samochodzie. W zestawie znajduje sie wyczerpująca instrukcja obsługi w języku polskim.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 390 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY VAG 5053 VW/AUDI CAN BUS Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2007 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 970 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY AUTOMAX JP CAN live data (auta japońskie) + gratis auta amerykańskie, francuskie i europejskie.

Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów marki Toyota, Honda, Nissan, Mazda, Mitsubishi wyposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2007 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 970 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY AUTOMAX FR CAN live data (auta francuskie) + gratis auta amerykańskie, japońskie i opel

Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów marki Renault, Peugeot, Citroen wyposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2007 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze. AUTOMAX FR LIVE DATA posiada duży podświetlany wyświetlacz LCD na którym wyświetlają sie parametry samochodu w postaci graficznej oraz jego usterki. Posiada dodatkową funkcje wyswietlania parametrów bierzących (LIVE DATA).
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 970 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY AUTOMAX EU CAN live data (auta europejskie)

Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów marki VW, Audi, BMW, Mini, Mercedes Benz, Volvo, Opel wyposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2008 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 970 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY AUTOMAX US CAN live data (auta amerykańskie) + gratis auta francuskie, japońskie i opel

 Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki amerykańskich samochodĂłw marki GM, Ford, Chrysler wyposaĹźonych w złącze OBD2 od 1984 roku do 2006 łącznie z autami wyposaĹźonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla kaĹźdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatĂłw samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 650 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY AUTOMAX585 CAN live data

POLSKIE MENUJest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2009 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN oraz wszystkie samochody z grupy VAG (volkswagen, audi, seat, skoda). AUTOMAX 585 to połączenie dwóch komputerów diagnostycznych AUTOMAX581 oraz VAG CAN 5053. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 680 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY VAG 5053 plus VW/AUDI CAN Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2007 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze. W zestawie znajduje sie wyczerpująca instrukcja obsługi w języku polskim. VAG 5053 posiada duży podświetlany wyświetlacz LCD na którym wyświetlają sie parametry samochodu oraz jego usterki. Posiada dodatkową funkcje wyswietlania parametrów bierzących (LIVE DATA).
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 59 zł brutto
AUTO SCANER MERCEDES BENZ C class Jeżeli w twoim samochodzie włączy się kontrolka (Check Engine) to znaczy że uszkodził się jeden z podzespołów silnika i musisz udać się do warsztatu . Mając Auto Skaner możesz sam zdiagnozować swoje auto bez profesjonalnego sprzętu (VAG) lub laptopa z interfejsem diagnostycznym, wystarczy że podłączysz się do gniazda OBD które znajduje się najczęściej wewnątrz auta . ..
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 59 zł brutto
AUTO SCANER MERCEDES BENZ S/E class Jeżeli w twoim samochodzie włączy się kontrolka (Check Engine) to znaczy że uszkodził się jeden z podzespołów silnika i musisz udać się do warsztatu . Mając Auto Skaner możesz sam zdiagnozować swoje auto bez profesjonalnego sprzętu (VAG) lub laptopa z interfejsem diagnostycznym, wystarczy że podłączysz się do gniazda OBD które znajduje się najczęściej wewnątrz auta . Po naprawie lub wymianie uszkodzonego czujnika podłączamy Skaner i uruchamiamy silnik, skaner pokaże trzykrotnie kod usterki po czym go usunie ...
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 59 zł brutto
AUTO SCANER UNIWERSALNY OBD ll Jeżeli w twoim samochodzie włączy się kontrolka (Check Engine) to znaczy że uszkodził się jeden z podzespołów silnika i musisz udać się do warsztatu . Mając Auto Skaner możesz sam zdiagnozować swoje auto bez profesjonalnego sprzętu (VAG) lub laptopa z interfejsem diagnostycznym, wystarczy że podłączysz się do gniazda OBD które znajduje się najczęściej wewnątrz auta...
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 59 zł brutto
AUTO SCANER VW/AUDI Jeżeli w twoim samochodzie włączy się kontrolka (Check Engine) to znaczy że uszkodził się jeden z podzespołów silnika i musisz udać się do warsztatu . Mając Auto Skaner możesz sam zdiagnozować swoje auto bez profesjonalnego sprzętu (VAG) lub laptopa z interfejsem diagnostycznym, wystarczy że podłączysz się do gniazda OBD które znajduje się najczęściej wewnątrz auta . Po naprawie lub wymianie uszkodzonego czujnika podłączamy Skaner i uruchamiamy silnik, skaner pokaże trzykrotnie kod usterki poczym go usunie ...
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 1950 zł brutto
DIAGNOSKOP DO KOMPLEKSOWEJ DIAGNOSTYKI POJAZDÓW- CarBrain C168Diagnoskop CAR BRAIN C168 Wi-Fi jest to nowoczesny uniwersalny diagnoskop do wiekszości samochodów dostepnych na rynku. Pozwala na pełną diagnostykę samochodów Europejskich, Amerykańskich, Japońskich i Koreańskich.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 16000 zł brutto
DIAGNOSKOP LAUNCH X431 INFINITY KOLOR BLUETOOTH

Launch X-431 jest najnowocześniejszym urządzeniem do diagnostyki elementów elektronicznych w systemach samochodowych. Urządzenie to ma wbudowany interfejs bluetooth, dzieki któremu łączy się bezprzewodowo z pojazdem przy pomocy przystawki bluetooth...
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 3950 zł brutto

Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 1150 zł brutto
Kopiarka do kluczy na port COM jest nowoczesnym urządzeniem za pomocą, którego łączysz się kluczykiem samochodowym z urządzeniem, sczytując chip ID i kopiując go na komputer. Urządzenie umożliwia również odczytywanie informacji z kluczyka i bezpośrednio skopiować je na odpowiedni, zgodny z nim inny klucz, dzięki czemu można w prosty i szybki sposób dorobić zapasową pare. Ponadto posiada kabel COM, ...
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 329 zł brutto
MINI KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY LAUNCH V READER CAN Skaner LAUNCH V READER z obsługą CAN OBD2 Współpracuje ze wszystkimi pojazdami zgodnymi z OBD II, włączając te wyposażone w protokół Control Area Network (CAN). Tester odczytuje kody grupy: P0, P2, P3, U0, oraz kody charakterystyczne P1, P3, U1, odczytuje status lampki MIL (CHECK ENGINE). Tester jest samodzielnym urządzniem nie wymaga komputera, idealny do warsztatu, ma duży wyświetlacz graficzny o rozdzielczości 160x160.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 2950 zł brutto
TACHO DASH UNIVERSAL 2008 DO KOREKTY LICZNIKÓW W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ Interfejs TACHOPRO DASH UNIVERSAL umożliwia korygowanie stanu licznika (np: gdy wkładamy nowy licznik i trzeba wpisać aktualny przebieg) w wiekszości samochodów, motocykli a nawet quadów!!! Urządzenie posiada polskie menu, co ułatwia obsługe i staje się jeszcze prostrze w użytkowaniu.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 580 zł brutto
AUTOMAX WL320 BLUETOOTH CAN (LIVE DATA) Opis przedmiotu Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2009 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 490 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY AUTOMAX 608 MITSUBISHI

Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2009 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 490 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY AUTOMAX 605 TOYOTA, LEXUS

Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2009 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 490 zł brutto
AUTO KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY AUTOMAX 685 HONDA, ACURA

Jest to wysokiej klasy samodzielne urządzenie do diagnostyki samochodów wposażonych w złącze OBD2 od 1996 roku do 2009 łącznie z autami wyposażonymi w cyfrową linie CAN. Urządzenie przeznaczone jest dla każdego właściciela samochodu oraz do małych i średnich warsztatów samochodowych. Urządzenie jest profesjonalnie zaprojektowane ale bardzo proste w obsłudze.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 940 zł brutto
Najnowszy skaner diagnostyczny V-SCAN Multidiag WERSJA GOLD:

VW/Skoda/Seat/Audi + TOYOTA/LEXUS + HONDA + NISSAN + OPEL + FORD + samochody zgodne z OBD2 + ECU Delphi
+ PEŁNA WERSJA BMW i MINI COOPER (WŁĄCZNIE Z OBSŁUGĄ OKRĄGŁEGO ZŁĄCZA 20 pin)!!!
+ Adapter z gniazda OBD2 na wtyk OBD1 do grupy VAG

PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA 128 MB

UWAGA!!! 100% POLSKA WERSJA JĘZYKOWA (WŁĄCZNIE Z KODAMI BŁĘDÓW !!! - TEGO NIE MA KONKURENCJA) + bezpłatne aktualizacje

Tylko u nas skaner z błędami w języku polskim, większość skanerĂłw dostępnych na rynku ma tylko menu po polsku, u nas skaner jest całkowicie po polsku włącznie z błędami i parametrami. 

Najnowszy skaner dostępny na polskim rynku V-SCAN MULTIDIAG, w zestawie znajduje się kabel USB co umożliwia prostą i szybką aktualizację, jak również dodawanie nowych marek w przyszłości.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 650 zł brutto
Najnowszy skaner diagnostyczny V-SCAN BMW + OBD2PEŁNA WERSJA BMW i MINI COOPER (WŁĄCZNIE Z OBSŁUGĄ OKRĄGŁEGO ZŁĄCZA 20 pin)!!! + Samochody zgodne z OBD2PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA 32 MBUWAGA!!! 100% POLSKA WERSJA JĘZYKOWA (WŁĄCZNIE Z KODAMI BŁĘDÓW !!! - TEGO NIE MA KONKURENCJA) + bezpłatne aktualizacje
Tylko u nas skaner z błędami w języku polskim, większość skanerów dostępnych na allegro ma tylko menu po polsku, u nas skaner jest całkowicie po polsku włącznie z błędami i parametrami.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 775 zł brutto

Najnowszy skaner diagnostyczny V-SCAN Multidiag VW/Skoda/Seat/Audi + TOYOTA/LEXUS + BMW + HONDA + NISSAN + OPEL + FORD + samochody zgodne z OBD2  + ECU Delphi

UWAGA!!! 100% POLSKA WERSJA JĘZYKOWA (WŁĄCZNIE Z KODAMI BŁĘDÓW !!! - TEGO NIE MA KONKURENCJA + bezpłatne aktualizacje

Tylko u nas skaner z błędami w języku polskim, większość skanerĂłw dostępnych w handlu ma tylko menu po polsku. Nasz skaner jest całkowicie po polsku włącznie z błędami i parametrami. 

Charakterystyka urządzenia 

Najnowszy skaner dostępny na polskim rynku V-SCAN MULTIDIAG, z możliwością szybkiej aktualizacji przez USB, jak również dodawanie nowych marek w przyszłości.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 329 zł brutto
Skaner V-SCAN OBD2 V2 z obsługą CAN OBD2 (DuĹźy czytelny wyświetlacz 160x160) 

UWAGA! SKANER CAŁKOWICIE W JĘZYKU POLSKIM

 Profesjonalny skaner diagnostyczny z obsługą CAN V-SCAN OBD2 V2, współpracuje ze wszystkimi pojazdami zgodnymi z OBD II, włączając te wyposaĹźone w protokół Control Area Network (CAN). Tester odczytuje kody grupy: P0, P2, P3, U0, oraz kody charakterystyczne P1, P3, U1, odczytuje status lampki MIL (CHECK ENGINE). Tester jest samodzielnym urządzaniem nie wymaga komputera, idealny do warsztatu, ma duĹźy wyświetlacz graficzny o rozdzielczości 160x160 oraz moĹźliwość darmowej aktualizacji. 
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 319 zł brutto
Profesjonalne narzędzie do obsługi elektromechanicznego hamulca postojowego (EPB, SBC)
 V-SCAN EPB302 PL obsługuje: 
Audi A6/A8 (2004-2009), Passat (2005-2009), Mercedes E211/E219 (do 2006), Mercedes S221 (do 2007).
UWAGA SKANER CAŁKOWICIE W JĘZYKU POLSKIM + możliwość darmowej aktualizacji
V-SCAN EPB302 jest specjalistycznym narzędziem zaprojektowanym do prostej i łatwej wymiany klockĂłw hamulcowych i płynu hamulcowego oraz diagnozy systemu układu hamulcowego w samochodach grupy W/AUDI oraz MERCEDES Benz. Zastępuje bardzo drogi sprzęt serwisowy. Urządzenie komunikuje się z komputerem (ECU) w aucie przez złącze diagnostyczne OBD2. Obsługa ogranicza się do wybrania odpowiedniej pozycji w menu skanera, co czyni go bardzo prostym w obsłudze. Menu skanera jest całkowicie w języku polskim  

 
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 580 zł brutto

Skaner V-SCAN VAG 5053 CAN Live Data, adaptacje j.polski -NOWOŚĆ 


Profesjonalny skaner diagnostyczny VAG KKL + CAN V-SCAN VAG 5053 PL odczyt/kasowanie błędów, parametry, kodowania, adapatcje

obsługuje protokoły: KWP1281, KWP2000, CUN BUS (VW, SKODA, SEAT, AUDI od 1992 do 2008)

UWAGA!!! POLSKA WERSJA JĘZYKOWA (WŁĄCZNIE Z KODAMI BŁĘDÓW !!! - TEGO NIE MA KONKURENCJA)  

Charakterystyka urządzenia Najlepszy scaner VAG dostępny na polskim rynku.1. Skaner zaprojektowany w Polsce na polski rynek.

2. W pełni po polsku, zarówno menu jak i błedy.

3. Największy wyświetlacz, duże, czytelne litery.

4. Wbudowane opisy najpopularnieszych procedur adaptacyjnych.Profesjonlany skaner diagnostyczny VAG obsługuje protokoły: KWP1281, KWP2000, CUN BUS (samochody VW, SKODA, SEAT, AUDI od 1992 do 2007). 

Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 329 zł brutto

Skaner V-SCAN OBD2, CAN, odczyt parametrĂłw, j.polski - NOWOŚĆ 

Profesjonalny skaner diagnostyczny z CAN i odczytem parametrĂłw V-scan OBD2 PL
CAN, J1850PWM, J1850VPW, KWP 2000 ISO 14230-4, ISO 9141

UWAGA!!! POLSKA WERSJA JĘZYKOWA (WŁĄCZNIE Z KODAMI BŁĘDÓW !!! - TEGO NIE MA KONKURENCJA 
 

Charakterystyka urządzenia 

Najlepszy scaner OBD2 dostępny na polskim rynku.

1. Skaner zaprojektowany w Polsce na polski rynek.
2. W pełni po polsku, zarówno menu jak i błędy.
3. Największy wyświetlacz, duĹźe, czytelne litery. 

Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 1690 zł brutto

Skaner Super VAG 2.0 PLUS MICRONAS K+CAN Diagnoza, korekta licznika, odczyt PIN, crash data

Skaner SUPER VAG K+CAN z MICRONAS 2.0 PLUS
Diagnoza + korekta licznika + odczyt kodu PIN + Crash Data
VAG (Skoda, Seat, Audi, VW) K + CAN z MICRONAS

Korekta licznika do 2010

Przedmiotem oferty jest urządzenie, które działa jak samodzielny skaner diagnostyczny lub interfejs
podłączany do komputera. Urządzenie umożliwia diagnozę pojazdów VAG w latach 1992-2008 włącznie
z szyną CAN + korektę liczników + odczyt kodu PIN + kasowanie powypadkowego błędu crash data.
Skaner ma wbudowany 32 bitowy procesor z wbudowanym rdzeniem ARM

Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 539 zł brutto

Skaner SUPER VAG K+CAN

Diagnoza + korekta licznika + odczyt kodu PIN + Crash Data
VAG (Skoda, Seat, Audi, VW) K + CAN

Przedmiotem oferty jest urządzenie, które działa jak samodzielny skaner diagnostyczny lub interfejs podłączany do komputera. Urządznie umożliwia diagnozę pojazdów VAG w latach 1992-2008 włącznie z szyną CAN + korektę liczników + odczyt kodu PIN
Skaner ma wbudowany 32 bitowy procesor z wbudowanym rdzeniem ARM, pracuje również jako zwykły interfejs CAN lub K-Line, wystarczy podłączyć do komputera poprzez kabel USB.

Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 389 zł brutto

Skaner LAUNCH NAJNOWSZY CREADER VI z obsługą CAN OBD2
Duży czytelny KOLOROWY wyświetlacz 160x160


Przedmiotem oferty jest profesjonalny skaner diagnostyczny firmy LAUNCH obsługą CAN Creader VI,
współpracuje ze wszystkimi pojazdami zgodnymi z OBD II, włączając te wyposażone w protokół
Control Area Network (CAN). Tester odczytuje kody grupy: P0, P2, P3, U0, oraz kody charakterystyczne
P1, P3, U1, odczytuje status lampki MIL (CHECK ENGINE). Tester jest samodzielnym urządzaniem nie wymaga
komputera, idealny do warsztatu, ma duży wyświetlacz graficzny o rozdzielczości 160x160. Możliwość darmowej
aktualizacji.

Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 339 zł brutto
Rejestrator danych Launch CRecorder 

Charakterystyka 

Launch CRECORDER to rejestrator danych, umożliwiający długotrwały zapis informacji rejestrowanych przez sterownik silnika podczas eksploatacji pojazdu, dane można później odczytać za pomocą dołączonego programu i poddać analizie. Urządzenie ma bezpłatne aktualizacje poprzez stronę www.crecorder.com. Interfejs obsługuje wszystkie auta zgodne z normą emisji spalin OBD2.

Umożliwia nagrywanie danych przez 24H, a następnie po podłączeniu do komputera przez port USB ich nagranie na dysk komputera i analizę.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 239 zł brutto
Skaner diagnostyczny BMW 1987-2003 AutoMax B100 

Charakterystyka urządzenia 
Przedmiotem aukcji jest profesjonlany skaner diagnostyczny BMW 1987-2003 AutoMax B100 współpracuje z samochodami marki BMW wyposażonych w 20 pinowe lub 16 pinowe OBD2 złącze diagnostyczne.
Tester jest samodzielnym urządzniem nie wymaga komputera, idealny do warsztatu, posiada wyświetlacz segmentowy led.
  
Zastosowanie 
AUTOMAX B100 jest przenośnym urządzeniem diagnostycznym o niewielkich rozmiarach, umoĹźlia odczyt i kasowanie  kodĂłw usterek silnika,  MIL "Check Engine" lub "Service Engine Soon", kasowanie kontrolki serwisu olejowego (OIL SERVICE) oraz kontrolkę inspekcji (INSPECTION). 
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 389 zł brutto

Profesjonalny skaner diagnostyczny z CAN, odczytem parametrów oraz funkcją CRASH DATAPrzedmiotem aukcji jest profesjonalny skaner diagnostyczny X-Tool VAG 401 opiera się na VAG5053 z rozbudowanymi funkcjami, obsługuje protokoły: KWP1281, KWP2000, CAN BUS (samochody VW, SKODA, SEAT, AUDI od 1992 do 2009). Dokładny opis możliwości poniżej.Tester jest samodzielnym urządzeniem nie wymaga komputera, idealny do warsztatu, ma wyświetlacz graficzny o rozdzielczości 160x160. Scanner ma możliwość aktualizacji przez internet. Aktualizacje są darmowe.Uwaga!

Tylko u Nas zawsze najnowsza wersja oprogramowania (na naszych aukcjach nie znajdziesz nr wersji oprogramowania ponieważ bardzo często aktualizujemy nasze urządzenia, zapewniamy zawsze najnowsza wersje).

Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 679 zł brutto
Skaner Memoscan X-Tool PS150 Oil Reset Tool

Profesjonalny uniwersalny kasownik inspekcji olejowych i serwisowych: X-Tool PS150 Oil Reset Tool z możliwością kasowania błędów poduszek powietrznych w samochodach: Europejskich, Azjatyckich i Amerykańskich.

Przedmiotem aukcji jest profesjonalny skaner diagnostyczny X-Tool PS150 Oil Reset Tool do kasowania serwisowych inspekcji olejowych oraz błędĂłw poduszek powietrznych w samochodach europejskich, azjatyckich i amerykańskich.Tester jest samodzielnym urządzeniem nie wymaga komputera, idealny do warsztatu, ma duĹźy wyświetlacz graficzny o rozdzielczości 160x160  piksele z regulacją kontrastu. Przy pomocy tego urządzenia moĹźemy bardzo szybko wykasować inspekcje oraz ustawic nowe przedziały serwisowe. Tester nie wymaga stosowanie dodatkowych baterii poniewaĹź zasilany jest bezpośrednio z gniazda samochodu.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 745 zł brutto
Skaner Memoscan u691 uniwersalny kasownik inspekcji oil service

Profesjonalny uniwersalny kasownik inspekcji olejowych i serwisowych Memoscan U691 z możliwością kasowania błędów poduszek powietrznych w samochodach Europejskich, Azjatyckich i Amerykańskich.

Przedmiotem aukcji jest profesjonalny skaner diagnostyczny Memoscan U691 do kasowania serwisowych inspekcji olejowych oraz błędĂłw poduszek powietrznych w samochodach europejskich, azjatyckich i amerykańskich.Tester jest samodzielnym urządzeniem nie wymaga komputera, idealny do warsztatu, ma duĹźy wyświetlacz graficzny o rozdzielczości 160x160  piksele z regulacją kontrastu. Przy pomocy tego urządzenia moĹźemy bardzo szybko wykasować inspekcje oraz ustawic nowe przedziały serwisowe. Tester nie wymaga stosowanie dodatkowych baterii poniewaĹź zasilany jest bezpośrednio z gniazda samochodu.
Wyślemy w ciągu 38 godzin
Nasza cena: 700 zł brutto
 Skaner U600 2w1 VAG5053+ plus z CAN + OBD2 PLProfesjonalny skaner diagnostyczny z kodami błędĂłw VAG 5053+ PLUS + OBD2 z CAN i odczytem parametrĂłw U600 (AutoMax600) CAN, J1850PWM, J1850VPW, KWP 2000 ISO 14230-4, ISO 9141